Naše služby

Check-in

Apartmán je v den příjezdu k dispozici od 15:00 hod. Aspoň hodinu předem volejte tel.: +420 731 037 393 s informací o předpokládaném čase příjezdu. Při příjezdu do 17:00 hod. se Vás budeme snažit ubytovat osobně, při pozdějším příjezdu, Vám bude sdělen kód k otevření klíčového boxu. Box se nachází na vchodových dveřích Vaší ubytovací jednotky, která Vám byla přidělena při rezervaci. Pokud jste v odkazu „On-line check-in“ nevyplnili údaje o ubytovaných osobách, je třeba toto udělat ještě před Vaším příjezdem. Pokud nebude on-line formulář vyplněn předem, je nutné do 24 hod. od příjezdu vyplnit údaje o ubytovaných osobách do připraveného formuláře a vhodit formuláře do schránky označené logem UL Services.

Check-out

V den odjezdu je check-out nejpozději do 10:00 hod. Klíče při odjezdu vraťte do klíčového boxu a zkontrolujte, že jsou v boxu oba sety klíčů. Z apartmánu si prosím vykliďte osobní věci. Apartmán musí být předán v původním stavu, pokud zjistíte na apartmánu nějaké závady, nahlaste to prosím během pobytu, případně zapište do hodnotícího dotazníku. Budeme rádi, pokud hodnotící dotazník vyplníte, následně jej můžete vhodit do schránky označené logem UL Services.

Ubytovací podmínky

  • V ceně pobytu je parkování pro jeden dopravní prostředek. Pokud jste přijeli více auty, je nutné je zaparkovat mimo areál dvě Zátoky. Parkujte pouze na vyhrazených místech.
  • Apartmán i celý objekt je nekuřácký.
  • V ceně pobytu je zahrnuto ložní prádlo, ručníky, toaletní papír. V kuchyni je kuchyňská utěrka, houbička na mytí nádobí, jar a 3 tablety do myčky, extra odpadkové pytle do koše.
  • Wifi je zdarma a kódy najdete v provozním řádu ve Vašem apartmánu.
  • Garáž na úschovu sportovního vybavení se nachází ve spodní části areálu. Prostory jsou pro všechny hosty areálu Dvě Zátoky společné, proto si vlastní vybavení zamykejte osobními zámky. Garáž lze otevřít čipem, připevněným na setu klíčů.
  • Dětské hřiště se nachází ve spodní části komplexu Dvě Zátoky-Kovářov. Hřiště je určeno pro děti do 8 let. Využití dětského hřiště je na vlastní nebezpečí uživatele, za děti ručí rodiče, odpovědný zástupce či jiná, dítě doprovázející dospělá osoba.
  • Při využití ohniště, je nutné vždy zacházet s ohněm bezpečně a po ukončení ohniště řádně uhasit. Nenechávejte oheň bez dozoru.